Sektör Deneyimimiz

Gtip Grup olarak çok çeşitli sektörlerde rekabet eden müşterilerimize başarılı bir şekilde hizmetler sunuyoruz. Her bir firma bizim için benzersizdir. Hepsinin farklı dinamikleri ve zorlukları,  hedefleri ve bütçeleri vardır. Gtip Grup olarak kendi geliştirdiğimiz süreç ve metodolojilerle müşterilerimize çok özel çözümler sunup yapılarına uyum sağlıyoruz. Teknolojik, operasyonel veya finansal belirli zorlukları olan tüm endüstrilerde tecrübelerimiz ve iyi uygulamalarımızla başarılı sonuçlar elde ediyoruz.

Konusunda uzman ve tecrübeli profesyonellerden oluşan ekibimizin süreç boyunca yaklaşım ve faydalı çözüm önerileri ile her bir duruma özel sağladıkları faydalar, müşterilerimizi ve Gtip Grup’u sürekli ileri doğru taşıma görevinin önemli parçası olmuştur. Hangi sektörde olursanız olun sizler için özel olarak tasarladığımız çözümlerin en yüksek uyumlulukla çalıştığından ve işletmenizin ihtiyaçlarını yüzde yüz karşıladığımızdan emin olarak hareket etmekteyiz ve buna devam edeceğiz.

Gtip Grup uzmanları sahip oldukları her konuya uygun yetenekleriyle, sektöre bilgi ve değer katmaktadırlar.  Siz değerli müşterilerimize tecrübe ve yeteneklerimizi kullanarak sürekli artan kalite anlayışıyla hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu konuda kendimize güvenimiz sonsuzdur. Bu güvenin kaynağı, geçmişten günümüze devam eden başarılı projelerimiz ve bunun sonucunda dünya çapında bize güvenen müşterilerimizdir

Hizmet verdiğimiz başlıca sektörler;

İmalat

müşterilerimiz için doğru ürün ve hizmet sunnumunu geliştirmek imalat sürecimizin ana amacıdır. Bu alanda çalışan müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli metotlar, araçlar, sistemler ve teknikler geliştiriyoruz.

İmalat şirketlerine yönelik çözümlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Demir Çelik

En zorlu sektörlerin başında gelen demir çelik sektöründe, dünya büyükleri ile çalışarak yüksek başarı seviyesinde ki projelerde yer alarak tecrübelerimizi size aktarıyoruz. Farklı sektörlerde elde ettiğimiz deneyimlerle işinizi daha iyi yapmanız ve rekabet koşullarınızı geliştirmeniz için size özel çözümler sunuyoruz.

Demir Çelik şirketlerine yönelik çözümlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Madencilik

Madencilik sektörü genel olarak sınırlı bir alandır. Ancak Gtip Grup olarak size daha geniş bakış açısı ile işinizi kolaylaştıracak çözümler sunuyoruz. Lojistiğinizden operasyonel faaliyetlerinize kadar esnek ve uygun maliyetli alternatiflerle rekabet gücünüzü arttırıyoruz.

Madencilik şirketlerine yönelik çözümlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz.