Neden Gtip Grup?

NEDEN GTİP GRUP?

Gtip Grup, kurulduğu 2011 yılından bu yana tüm çözüm ortaklarına değer katarak stratejik bir ortak olarak çalışmaktadır. Ülkemizi başta Cezayir olmak üzere tüm dünyaya tanıtmak ve ekonomiye katkı sağlamak amacıyla anahtar teslim fabrika projelerinden, uluslararası proje danışmanlığına, makine tedariğinden ürün tedariğine kadar çok geniş alanlarda hizmet vermektedir.

Firmamız müşterilerimizin hedeflerini gerçekleştirmeleri için onları besleyen, geliştiren bir “düşünce lideri” şeklinde çalışmaktadır.

Çok çeşitli sektörlerde, özel veya devlet kuruluşlarında birçok kapsamlı proje, mühendislik ve mimarlık hizmetleri sağlamıştır.

Geçtiğimiz tüm yıllar boyunca, başarımızın, firmamızda olmazsa olmazı saydığımız üç vazgeçilmez amaca bağlı olduğunun farkına vardık. Başta, konusunda uzman, bilgili ve profesyonel ekiplerle çalışarak,her türlü soruna, süreç ve sonuç odaklı yaklaşarak hızla çözüm bularak ve işimizi dünya standartlarında yürüterek yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayacak şekilde, işimizi proaktif ve bütünsel bir yaklaşımla yapmaktayız

Gtip Grup olarak en üst seviyedeki çalışanlarımızdan en alt seviyedeki çalışanlarımıza kadar her aldığımız proje bizim için önemlidir. Projenin büyüklüğünün, sektörünün ya da nerede olduğunun bir önemi yoktur. Yüklendiğimiz, çözüm ortağı olduğumuz projelerdeki amacımız  her zaman sorunları hızla anlamak, spesifik ve faydalı önerilerde bulunmaktır.

Kurulduğumuz zamandan bugüne,uluslararası projelerde birden fazla endüstri sektöründe rekabet eden 100’den fazla özel veya kamu kuruluşuyla çözüm ortağı olduk. Hızlıca çözülmesi gereken teknik sorunlardan yüksek seviyeli ve uzun vadeli stratejik planlamalara kadar birçok projeyi başarılı şekilde sonuçlandırdık.

 

Firmamız, günümüzün rekabetçi ve hızla gelişen küresel pazarında, organizasyonların karşı karşıya kaldıkları zorlukları çözmek için en iyi çözüm yoludur. Çünkü ihtiyaçlarınız ne olursa olsun Gtip Grup olarak uluslararası başarınız için size en doğru çözümü sunarız.

Vizyonumuzu misyonumuzu ve hedeflerimizi gerçekleştirirken çevreye ve insana saygılı, politikalarımıza ve değerlerimize bağlı şekilde hareket ederiz.

ÇALIŞMA DEĞERLERİMİZ