PROJE PLANLAMA

PROJE PLANLAMA HİZMETLERİMİZ

Etkin ve doğru bir proje planlaması, projenin başlamadan önce başarısını sağlayan önemli bir unsurdur. Gtip Grup proje planlama hizmetlerimizle; uygulanabilirlik, maliyet, zaman ve ekip gereksinimlerine yönelik çok geniş kapsamlı değerlendirmeler sunarız. Özel proje ihtiyaçlarınız için etkin bir plan oluşturmanıza yardımcı oluruz. Bu da riskleri kontrol edebilmenizi, zamandan ve paradan tasarruf ederek doğru stratejiler geliştirmenizi sağlar.

Ne Sağlıyoruz?

Gtip Grup olarak çok çeşitli proje alanları konusunda, geniş bir deneyime sahibiz. Her büyüklükte ve karmaşıklıktaki projeler için deneyimli, profesyonel proje ekipleri sağlıyoruz. Çalışanlarımızın hepsi uluslararası projeler üzerinde çalışma konusunda deneyime ve teknik bilgiye sahiptir.

Proje planlama hizmetlerimiz, projenin tanımından mühendislik hizmetlerinin başlamasına kadar olan tüm faaliyetleri içerir. Hizmetlerimiz, projenizin zamanında, bütçeye ve en önemlisi kurumsal hedeflerinize uygun bir şekilde tamamlanmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

PROJE PLANLAMA HİZMETLERİMİZ ŞUNLARI İÇERMEKTEDİR;

  • Sözleşmelerin gözden geçirilmesi ve planlama ihtiyaçlarının değerlendirilmesi,
  • Potansiyel risklerin belirlenmesi ve olası süreçlerin belirlenerek gerekli verilerin toplanması,
  • Ayrıntılı kapsam, program, zaman, bütçe, kaynak, kalite ve denetim planlarının yapılması veya geliştirilmesi,
  • Detaylı şekilde ekip, malzeme, paydaş, tedarikçi risklerinin belirlenmesi ve sözleşme planlarının oluşturulması,
  • Tanımlanan riskler için acil durum eylem planları geliştirilmesi,
  • Gerekli durumlarda eksikliklere yönelik eğitim planlama süreçlerinin geliştirilmesi, şeklindedir.

GTİP GRUP PROJE HAZIRLIK ÇALIŞMASI;

Gtip Grup olarak tüm hizmetlerimizde sunduğumuz bütünleşik yaklaşımla ölçülebilir başarı elde etmeniz için;

Güvenilirlik: Projenin her aşamasında sizinle birlikte çalışırız. Nihai hedeflerinize ulaşana kadar yanınızda çözüm ortağınız oluruz.

Uzmanlık: Tüm danışmanlarımız projelerin başarısını garanti altına almak için gerekli olan tüm bilgi ve kaynaklara sahiptir.

Metodoloji: Süreçlerimiz ve metotlarımızın başarısı kanıtlanmıştır. Ekip çalışanlarımız, en yüksek verimlilikte ve maksimum hızla çalışmalar gerçekleştirir.

 

“Gtip Grup, projelerinizin başarılı şekilde sonlandırılması için gerekli tüm hazırlık faaliyetlerinin planlanması ve yürütülmesinde gerekli teknik bilgi ve deneyimlerini hizmetinize sunar.” – Muhammed Sarısoy

İhtiyaçlarınızı görüşmek için bize ulaşabilirsiniz.