PROJE UYGULAMA

PROJE UYGULAMA HİZMETLERİMİZ

Proje uygulama süreçleri projelerin en kritik süreçleridir. Ne kadar etkin ve verimli proje planlaması yapılsa da uygulamada ortaya çıkabilecek farklı dinamikler süreçler üzerinde farklı etkiler gösterebilir.

Gtip Grup proje uygulama hizmetimizle; her proje için müşterilerimize teknik bilgimizle, kanıtlanmış proje yönetim becerilerimizle birlikte proje süreçlerini hayata geçirilmesine yardımcı olacak hizmetler sunmaktayız. Amacımız, müşterilerimizin zaman planlarına ve ihtiyaçlarına özen göstererek projenin zamanında teslim edilmesini sağlamaktır.

Tüm uygulama süreçlerinde, iş gereksinimlerini ve iş akışlarını kontrol ederek ve geri bildirimleri de göz önünde bulundurarak başarılı şekilde yönetiyoruz.

Ne Sağlıyoruz?

Çok çeşitli alanlarda uzmanlık kazanmış ekibimiz, planlama süreçlerini en iyi şekilde hayata geçirecek ve kritik projelerin riskini azaltacak yetkinliktedir. Proje yöneticilerimiz, proje planlarını yerine getirmek için proje kaynaklarını en etkin şekilde koordine ederek yönlendirirler. Geliştirilen planı adıma adım takip ederek, ortaya çıkabilecek olası sorunların çözülerek projenin başarılı şekilde sonlandırılması için çalışıyoruz.

Her projenin uygulama aşaması farklılık göstermektedir. Üstlendiğimiz her bir projeye uygun şekilde süreçler geliştirip, kendimizi adapte ediyoruz. Planlı ve programlı çalışmamız ile etkili bir uygulama projesiyle;

  • Maliyet aşımlarını,
  • Geç veya cevapsız teslim tarihlerini,
  • Servis boşluklarını,
  • Proje süreçlerinin iptalini veya gecikmesini, önlemekteyiz.

Gtip Grup olarak çalışanlarımızla, farklı kültür ve değerlere kolaylıkla uyum sağlamaktayız. Çokçeşitli büyüklükteki projeleri başarılı şekilde uygulayan, çok deneyimli proje yöneticileri ve yetenekli teknik personelden oluşan geniş bir çalışan havuzuna sahibiz. Gtip Grup olarak, ortaya çıkan sonuçların faydalarıyla müşterilerimizin önemli bir değer elde etmelerini sağlıyoruz.

 

“Gtip Grup, zaman, bütçe ve de sunulan teslimatların kalitesi açısından, şirketlere değer katan, profesyonel ve başarılı proje yönetimi hizmetleri sunmaktadır.” – Muhammed Sarısoy

İhtiyaçlarınızı görüşmek için bize ulaşabilirsiniz.